Projektor multimedialny GoClever Cineo Focus II

Cineo FOCUS II to idealne rozwiązanie dla rozpoczynających przygodę z projekcją multimediów. Urządzenie cechuje się najwyższą w swojej klasie rozdzielczością natywną 800*480 pikseli, co zapewnia czysty i wyraźny obrazem. Dodatkowo gwarantowana jest wysoka jasność obrazu – 1350 lumenów dająca użytkownikowi komfort w odbiorze wybranych przez niego multimediów w zaciemnionych pomieszczeniach.

 

Wysokiej jakości profesjonalny kabel HDMI w otulinie
Kabel HDMI jest obecnie najbardziej popularnym nośnikiem obrazu oraz dźwięku pomiędzy urządzenia elektronicznymi. Pozwala on przenosić obraz w rozdzielczości FULL HD. Dlatego warto zadbać aby kabel HDMI z którego korzystamy był jak najlepszej jakości. Jak ten który Państwu dodajemy gratis do zamówienia.

 

 

Projektor GoClever Cineo Focus II
Technologia LED
Zastosowanie kino domowe
Jasność (ANSI) 1350
Rozdzielczość 800×480
Żywotność lampy podstawowa (h) 20000
Kontrast 600:1
Porty (wybrane) HDMI 1.4 x2, VGA x1,AV/Video x1, USB A (Ready) x1,SD Cardready x1
Wymiary (mm) b.d.
Waga (kg) b.d.
Cena brutto (zł) 419,00

Aktualizacja: 27.04.2017

 
Ulotka informacyjna o projektorze GoClever Cineo FOCUS II

 

Klasyczna czarna obudowa łączy w sobie pełen lekkości design w poręcznych rozmiarze. Urządzenie może być więc wykorzystywane stacjonarnie lub podczas wyjazdów. Ułatwia to pracę i zabawę z projektorem w każdych warunkach. W komfortowej odległości (od 0.5 do 5 m) użytkownik jest w stanie wyświetlić obrazy o wielkości nawet 67 cali.

 

 

Technologia LED to rozwiązanie, które poprawia jakość wyświetlanych obrazów, sprawiając, że projekcje stają się jaśniejsze i bardziej kolorowe. Przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej, projektor gwarantuje wyświetlanie obrazów o jasności 1350 lumenów. Jest to duża wartość dodana, pomaga bowiem w kontrolowaniu kosztów utrzymania. Przy wykorzystaniu projektora Cineo FOCUS II można osiągnąć większe formaty wyświetlanego obrazu przy mniejszym zużyciu prądu elektrycznego w stosunku do telewizorów dostępnych na rynku. Opcja ta jest więc rozsądna z ekonomicznego punktu widzenia, przypadnie też do gustu osobom świadomym potrzeby dbania o środowisko naturalne.

 

Zakup projektora Cineo FOCUS II to racjonalny wybór. Urządzenie pozostanie z nami przez lata, ponieważ deklarowana żywotność lampy to aż 20000h. Pozwala to na użytkowanie urządzenia przez długi okres czasu i cieszenie się kolejnymi wspomnieniami utrwalonymi w postaci multimediów.

 

 

 

 

(Odwiedzono 26 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Przeczytaj też: